Nigerkodin postar Query
NigerZinderTanoutTanoutGarin Katare: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Garin Katare, Tanout, Tanout, Zinder: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Garin Katare, Tanout, Tanout, Zinder
Qytet :Garin Katare
Rajon 3 :Tanout
Rajon 2 :Tanout
Rajon 1 :Zinder
Vend :Niger
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :15.10000
gjatësi :8.78000
Zona Koha :Africa/Niamey
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Garin Katare, Tanout, Tanout, Zinder është e vendosur në Niger.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Garin Katare, Tanout, Tanout, Zinder,None ©2014 kodin postar Query