Nigerkodin postar Query
NigerZinderMagariaMagariaDan Goulando: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dan Goulando, Magaria, Magaria, Zinder: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dan Goulando, Magaria, Magaria, Zinder
Qytet :Dan Goulando
Rajon 3 :Magaria
Rajon 2 :Magaria
Rajon 1 :Zinder
Vend :Niger
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :12.89000
gjatësi :8.78000
Zona Koha :Africa/Niamey
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dan Goulando, Magaria, Magaria, Zinder është e vendosur në Niger.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Dan Goulando, Magaria, Magaria, Zinder,None ©2014 kodin postar Query