Nigerkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Wadata, Tombo Koarey Ii, Dosso, Dosso: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Wadata, Tombo Koarey Ii, Dosso, Dosso
Qytet :Wadata
Rajon 3 :Tombo Koarey Ii
Rajon 2 :Dosso
Rajon 1 :Dosso
Vend :Niger
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :13.36000
gjatësi :3.85000
Zona Koha :Africa/Niamey
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Wadata, Tombo Koarey Ii, Dosso, Dosso është e vendosur në Niger.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Wadata, Tombo Koarey Ii, Dosso, Dosso,None ©2014 kodin postar Query