НигерПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Sandouna, Wame, Mirriah, Zinder: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Sandouna, Wame, Mirriah, Zinder
Град :Sandouna
Регионот 3 :Wame
Регионот 2 :Mirriah
Регионот 1 :Zinder
Земја :Нигер
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :French (FR)
Регионален Код :None
ширина :14.05000
должина :9.14000
Временска Зона :Africa/Niamey
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Sandouna, Wame, Mirriah, Zinder се наоѓа во Нигер. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Sandouna, Wame, Mirriah, Zinder,None ©2014 Поштенски Пребарување