НигерПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Makani, Yelou, Gaya, Dosso: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Makani, Yelou, Gaya, Dosso
Град :Makani
Регионот 3 :Yelou
Регионот 2 :Gaya
Регионот 1 :Dosso
Земја :Нигер
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :French (FR)
Регионален Код :None
ширина :12.19000
должина :3.43000
Временска Зона :Africa/Niamey
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Makani, Yelou, Gaya, Dosso се наоѓа во Нигер. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Makani, Yelou, Gaya, Dosso,None ©2014 Поштенски Пребарување